Nostalgji për ngjalat? Meta pozon në det me Nard Kokën

17/07/2019 - 21:09

Presidenti Ilir Meta po vijon që të shijojë pushimet gjatë këtyre ditëve të nxehta, ku herë pas here poston foto prej andej me njerëzit që e rrethojnë. Edhe pse jemi në mesjavë, presidenti ka vendosur të relaksohet në bregdet.

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një foto, ku shihet presidenti Ilir Meta me zëdhënësin e tij Tedi Blushin dhe me Nard Kokën, (vëllai i ish-ministrit Lefter Koka). Nuk dihet nëse ftesën ia ka bërë Meta apo Koka këtij të fundit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy aktorët e njohur turq Halit Ergenç dhe Berguzar Korel kanë konfirmuar lajmin që qarkullon në media se janë në pritje të fëmijës së tyr

Meghan Markle është e pakapshme. Pasi ka mbyllur kapitullin e pushimeve ajo i kthehet punës së saj.

Pavarësisht se jetojnë në Amerikë, reperi Gashi ka treguar shpesh herë se prindërit e tij i duan traditat.

Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angla Martini do të sjellë shumë shpejt librin me sekrete nga jeta e saj, për të cilin ka dhënë një intervi

Britney Spears ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit dhe duket se kjo ka ndikuar edhe në perceptimin e saj për jetën.

Pas 11 ditë nga shpallja e ndarjes, aktori Liam Hemsworth ka nisur procedurat e divorcit nga këngëtarja Miley Cyrus.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është imazhi i ri i firmës "Yves Saint Laurent".

Modelja shqiptare Adrola Dushi prej disa vitesh është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj në tokën e ëndrrave.

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.