"Nuk i ndrin yll", Olta Boka sqaron "sherrin" me Kejsi Tolën

15/03/2019 - 10:48

Kejsi Tola dhe Olta Boka kanë qenë dy kolege dhe dy shoqe shumë të mira prej vitesh. Por një deklaratë e Kejsit në emisionin "Shiko Kush Luan" vuri në pikëpyetje miqësinë e tyre.

Pasi Kejsi u pyet se cila nga vajzat e showbiz-it përpiqet shumë, por nuk i ndrit ylli, ajo përmendi emrin e Oltës dhe arsyetimi ishte si “shpëtim” për hatër të lojës, meqenëse nuk kishte ç’emër tjetër të thoshte.

Por edhe pse Kejsi mund ta ketë bërë sa për të dalë nga situata, Olta, në fakt, ka një rezervë për mikeshën e saj. E ftuar në emisionin “Thumb” këtë të shtunë, Olta ka treguar:

“Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko, se do më kuptoje!”,- tha këngëtarja duke shtuar se pavarësisht gjithçkaje, Kejsi i “detyrohej” një sqarim të tillë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E njohur për karizmën, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj, atletja e njohur Klodiana Shala teksa ishte e ftuar në “E Diell” tregoi s

Irma Libohova ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Thumb’, të dy moderatoreve Fatma dhe Aulona.

Aktorja e famshme turke, Merve Bolugur, raportohet se është kërcënuar me publikimin e fotove dhe videove të saj private.

Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.

Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat, është njohur me partnerin e saj kur ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Capital T njihet si ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare, por prej 4 vitesh ai nuk ka dhënë asnjë intervistë e

Disa muaj më parë Stine u divorcua nga partnerja e tij, këngëtarja Graciela me të cilën ka dhe një vajzë.

Nga studio e emisionit të tij "Late Night Show", këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka theksuar se nuk është gay.

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të komentuara në showbiz-in shqiptar.