Olta Boka fejohet me djalin e ish-deputetit (FOTO)

25/03/2019 - 19:32

Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë. Ditën e sotme këngëtarja shqiptare ishte e ftuar te “Rudina”.

Ndërsa ishte duke rrëfyer për pasionin e saj, udhëtimet, Rudina e pyeti se zakonisht cilët janë njerëzit që e shoqërojnë në këto udhëtime, si për ta nxitur Oltën të rrëfejë më shumë për “shoqëruesin” e saj:

“Unë udhëtoj me njerëz të dashur, me shoqëri. Sigurisht, pjesën më të madhe të këtyre udhëtimeve e kam bërë me njeriun e zemrës, por nuk kam dashur që kjo të mediatizohet. Janë udhëtime të shijuara maksimalisht…” – vijoi Olta si për ta anashkaluar pyetjen e Rudinës. Por moderatorja nuk hoqi dorë kaq lehtë. Ajo vuri re unazën me një gur të çmuar në gishtin e këngëtares, edhe pse kjo e fundit po përpiqej ta mbulonte nga kamera.

Si për ta justifikuar të gjithë këtë refuzim publik për raportin e saj, Olta pranoi se marrëdhënia e saj ka kaluar në një fazë tjetër. Olta pranoi se tashmë ajo dhe Ivi, djali i ish-deputetit Shezai Rrokaj, janë fejuar, por sërish vazhdonte të këmbëngulte për të mos zbuluar asgjë më shumë.

“Realisht, në fakt, nuk e kam dashur kurrë të përdor për asnjë lloj momenti dhe për asnjë lloj arsye jetën time private. Më ka ardhur keq që ai të njihet thjeshtë si “I dashuri i Oltës apo i fejuari i Oltës. Ai bën një punë të tij, përkushtohet dhe ka një karrierë në atë që bën, kështu që unë dua ta ruaj edhe atë, por edhe veten nga i gjithë ky presion. Uroj që fotoja të mund të shuajë kuriozitetin e shumë njerëzve, por nga ana tjetër, kam dashur t’i shijoj hapat e kësaj lidhjeje në mënyrë të shëndetshme, pa presionin e jashtëm”- tha Olta pas fotos të publikuar në ekran.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas martesës së zhurmshme, shumë shpejt filluan të dalin thashetheme se Priyanka Chopra është shtatzënë.

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.

Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt

Meghan Markle mund të ketë lindur. Është ky dyshimi i mediave britanike dhe që ka filluar të shpërndahet nga të gjithë mediat botërore.

Armina Mevlani është mjaft aktive në ‘Instagram’ dhe herë pas here publikon momente nga përditshmëria.

Moderatorja, Rudina Magjistari rrallë flet për vajzën e saj, por këtë herë ndodhi dhe në emisionin që ajo drejton ku e ftuar ishte Egla H

Në një intervistë për revistën "Class", këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka treguar pse nuk ka marrë pjes