Olta Gixhari shfaqet mjaft sensuale në krah të... (FOTO)

Postuar: 12/12/2017 - 18:54

   Aktorja seksi është shfaqur sërish mjaft provokuese në rrjetet sociale. 

Këtë here, Olta është shfaqur mjaft ndjellëse e veshur me të kuqe. Aktorja e shumëpërfolur është duke jetuar momente relaksi nën shoqërinë e familjarëve të saj.

Në foto ajo shfaqet dhe me motrën e saj. Ndërkohë nga jeta personale vazhdohet të mos dihet asgjë.

Të jetë vallë ‘single’ një vajzë kaq seksi dhe lozonjare si ajo?!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ajo shquhet për format e saj provokuese dhe gjithashtu për pozat seksi.

   Rita Ora dhe Dua Lipa konsiderohen si dy prej këngëtareve më të suksesshme shqiptare në botë.

   Roza Lati ka treguar në Thumb detaje nga një sherr që ka pasur rreth dy vite më parë me Luana Vjollcën, teksa kjo e fundit e kishte ft

Sinan Hoxha, këngëtari i dashur për publikun ishte i ftuari surprizë në programin “Dua të të bëj të lumtur” për familjen e Zenunit dhe Bu

E ftuar në emisionin "Thumb", moderatorja e njohur Roza Lati ka treguar momentin kur është ngacmuar seksualisht nga drejtori artistik i t

Prej më shumë se një viti Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, kurorëzuan ne martesë lidhjen e tyre të dashurisë, n

Dihet tashmë që Almeda Abazi ka ndërtuar jetën e saj në Turqi ku edhe jeton prej vitesh.

Këngëtari shqiptar, Kastro Zizo ka pranuar disa herë se është përdorues i drogës, ndërsa kohët e fundit ka thënë se ka hequr dorë.

Të gjitha vajzat janë xheloze për të dashurin por prisni sa të dëgjoni historinë e Roza Latit.