Olta Gixhari thotë se është shumë e dashuruar

15/10/2019 - 10:38

Aktorja durrsake e ka pranuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar.

Bukuroshja Olta Gixhari, është treguar e hapur me ndjekësit e saj në Instagram, ku e pranoi publikisht se është e dashuruar, por nuk e zbuloi identitetin e partnerit.

Olta hapi rubrikën "Më bëj një pyetje" dhe dikush nga ndjekësit e ka pyetur edhe njëherë lidhur me këtë çështje.

E përgjigja e saj nuk ka munguar dhe ka thënë se është shumë e dashuruar.

Olta Gixhari publikon shpesh imazhe provokative në rrjete sociale dhe duket se i dashuri i saj nuk është fare xheloz.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.

Pas shumë vitesh të mërzitur me njëri-tjetrin, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda i dhanë fund debatit të tyre pak kohë më parë.

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja