Operacionet plastike po i rrezikojnë karrierën, "Hyrrem" merr vendimin drastik

Postuar: 14/06/2018 - 10:56

Pas transformimit që pësoi në sajë të operacioneve plasitke, aktorja e famshme turke Myriem Uzerli e njohur nga publiku shqiptar për rolin e saj të "Hyrremit" në telenovelën "Sulejmani i Madhërishëm", ka marrë një vendim të rëndësishëm.

Ajo ka vendosur të kthehet në gjendjen e saj natyrore për shkak se rrezikohet karriera e saj. Pas ndërhyrjeve në fytyrë, buzë, mollzat e sy, Meriem është kritikuar shumë nga fansat e saj dhe producentët e filmave.

Timur Savci paralajmëroi aktoren: "Është për të ardhur keq, rregullo fytyrën." Sipas mediave turke ajo do të shkojë në Stamboll të takojë mjekun e saj për tu kthyer në gjendjen natyrore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.