Pa grim dhe me disa kile më shumë, Selena Gomez më e lumtur se kurrë

12/02/2019 - 11:35

Viti që lamë pas për Selena Gomez nuk ishte aspak i lehtë. Përgjatë 1 viti këngëtarja u përball me shumë vështirësi që lidheshin me jetën e saj private. Ndarja nga Justin Bieber, operacioni në veshka dhe depresioni e kthyen Selenën në një njeri tjetër. Por me sa duket tani këngëtarja ka vendosur të rikuperojë veten dhe po ja del më së miri.

Pak orë më parë ajo ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto nga festa që po bëjnë për shoqen e saj që do të martohet dhe këngëtarja duket më në formë se kurrë. Ajo ka shtuar disa kilogramë dhe në fytyrë përcjell shumë pozitivitet.

Kjo është fotoja e parë, pas shumë kohësh që Selena shfaqet kaq e lumtur dhe të gjithë fansat janë të kënaqur për këtë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.