Pa make up dhe pa filtra, shikoni si duket Xhemi Shehu

15/03/2019 - 16:12

Moderatorja Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, e cila nuk e ka problem aspak të postojë foto pa filtrat e Instagramit apo pa makijazh.

Bukuroshja e ekranit ka publikuar një selfi në Instagram, me një pamje shumë natyrale, aq sa mund të thuash që Xhemi është një yll i vërtetë edhe pa make up.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur Arbana Osmani duket se do të largohet nga televizioni Top Channel.

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura.

Futbollisti shqiptar Granit Xhaka, i cili luan për kombëtaren zviceriane, do të bëhet baba për herë të parë. 

E njohur për karizmën, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj, atletja e njohur Klodiana Shala teksa ishte e ftuar në “E Diell” tregoi s

Irma Libohova ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Thumb’, të dy moderatoreve Fatma dhe Aulona.

Aktorja e famshme turke, Merve Bolugur, raportohet se është kërcënuar me publikimin e fotove dhe videove të saj private.

Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.

Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat, është njohur me partnerin e saj kur ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Capital T njihet si ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare, por prej 4 vitesh ai nuk ka dhënë asnjë intervistë e