Pa të brendshme në palestër, këngëtarja "çmend" fansat

20/01/2018 - 17:11

   Me siguri qëllimi i saj ishtë të tregonte se e ka marrë seriozisht palestrën, por Eni Koçi ka postuar disa foto që u kanë vënë zjarrin rrjeteve sociale.

Edhe pse ka linja perfekte, ajo nuk i ka ndalur ushtrimet dhe publikon vazhdimisht imazhe të reja nga palestra.

Së fundmi, ajo postoi një foto në të cilën shfaqet me veshje sportive, por një detaj që bie në sy është se këngëtarja nuk kishte veshur të brendshme.

“Është e vështirë ta mundësh një person që asnjëherë nuk heq dorë”, ka qenë mbishkrimi poshtë fotos.

Nuk e vemë në dyshim dedikimin e Enit ndaj palestrës, por mos duhet t'i kujtojë dikush se ka harruar të veshë diçka.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një koncert i Dua Lipës për të shënuar përvjetorin e parë të muzeut Louvre Abu Dhabi u anullua për shkak të stuhisë së madhe të shiut.

Konflikti mes këngëtares Enca Haxhiaj dhe reperit Noizy, ishte lajmi që i çuditi jo pak të gjithë në fillim të vitit 2017.

Disa javë më parë, Fatma dhe Alfio Rrotani u dorëzuan dhe pranuan përpara të gjithëve se janë kokë e këmbë të dashuruar.

Rita Ora ishte ftuar mbrëmë në "People's Choice Awards" ku i mahniti të gjithë e veshur me një fustan blu.

Zjarri katastrofal, i cili ka shënuar edhe shumë viktima në Kaliforni, ka djegur edhe shtëpinë e ish-misit të njohur shqiptar, Valbona Ço

Zanfina Ismaili tregon përvojën më të keqe shëndetësore që ka pasur në jetë.

Personazhet që ai ka sjellë ndër vite padyshim e kanë bërë publikun të qeshë, por mesa duket ka dhe nga ata që mund të jenë indinjuar nga

Olti Curri ka hyrë në shtëpinë e re dhe ku ka më mirë sesa ta nisësh me këmbë të mbarë dhe me një gjë të ëmbël si hasudja.

Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander.