Pak para dasmës, momente të vështira për moderatoren e njohur

24/08/2019 - 17:06

Dasmat VIP nuk kanë mbaruar ende pasi moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi, në muajin shtator do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.

Mirëpo aktualisht, Jonida po përjeton momente të vështira, pasi ka humbur qenushen e saj të cilën e kishte quajtur "Bimba".

Ajo ka ndarë lajmin e trishtë me ndjekësit në rrjtetet sociale, ku shkruan:

“Gjysmën e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe. Më mësove çfarë është dashuria pa kushte! Sa me mungon, e sa shumë do më mungosh.

E shtrenjta ime,e vogla ime!

Do jesh pjesë e zemrës sime dhe kujtimi i ditëve aq te lumtura që më ke falur. Do të të mbaj gjithmonë me vete!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.