Pas 10 vitesh, ribashkohen Rihanna dhe Jay Z

12/02/2019 - 15:04

Një drekë mes tyre, ka bërë që në media të qarkullojë thashethemi se Rihanna dhe Jay Z po ribashkohen për një projekt të ri, pas suksesit të jashtëzakonshëm me këngën "Umbrella" në vitin 2009.

Burime thanë për "Page Six" se dy mongolët e muzikës u takuan për një drekë biznesi në Volfgang Puck në Bel Air, ku diskutuan për muzikën dhe çfarë mund të bëjnë së bashku.

Vitin e kaluar, Rihanna konfirmoi se po punonte për projekte të reja pas gati 3 vitesh shkëputje nga muzika, por nuk zbuloi detaje. Gjithashtu Riri tha se do sjellë një album në vitin 2019.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.