Pas dasmës së të bijës, Stefi Prifti tregon sherrin me Aurela Gaçen

14/09/2019 - 15:51

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të mëdha të natës në Tiranë.

Por pas mbylljes së biznesit në fjalë, u fol për një “prishje” të miqësisë mes tyre dhe në fakt është raportuar në atë kohë se ka pasur debate të ashpra, aq sa çështja rrezikoi të shkonte në gjykatë.

I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Stefi tregoi se në fakt ajo që ndodhi vite më parë ishte thjesht një keqkuptim i dyanshëm, duke mos ia vënë fajin Aurela Gaçes, me të cilën vëllezërit jo vetëm janë pajtuar, por kohët e fundit i janë rikthyer miqësisë.

Stefi Prifti shpjegoi se për fat të mirë nuk e ka ndërprerë komunikimin dhe miqësinë me Aurelën.

“Ishte një gjë e vogël, një keqkuptim. Ishte një telefonatë e keqkuptuar, një incident më saktë që e plasariti xhamin”, sqaroi Stefi.

Ata janë pajtuar pas keqkuptimeve.

Aurela jo vetëm që s’mungoi në dasmën e vajzës së tij, por ishte një nga këngëtaret që mbajti gjallë atmosferën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Historia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ka përfunduar prej tre vitesh.

Gjatë vitit të ardhshëm, këngëtarja Pink ka vendosur të shkëputet pak nga muzika që ti përkushtohet më shumë bashkëshortit, Carey Hart dh

Pak javë më parë moderatorja e njohur durrsake Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

I ftuar në emisionin "Glamour Zone", në Rtv Ora, këngëtari Robert Berisha ka folur ndër të tjera për ngjarjen që bëri bujë në fund të ver

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli prej disa kohësh ndodhet në Turqi.

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka marrë pjesë së fundmi në shënimin e 50-vjetorit të organizatës së njohur bamirëse, “C

Çifti shumë i famshëm, Angelina Jolie dhe Brad Pitt u divorcuan 3 vite më parë, mirëpo asnjëherë s’kanë mundur të shkëputen plotësisht pë

Një rrëfim mbi të kalurën e Angela Martini dhe nënës së saj është përmbledhur në një libër i shkruar nga vetë modelja, “Dashuri, Shpresë,

Seriali i famshëm televiziv “Friends” duket se do të rikthehet 25 vite, pasi u shfaq për herë të parë në televizion, duke plotësuar kësht