Pas lajmit për shtatzëni të paplanifikuar, reagon bashkëshortja e Gaz Pajës

17/08/2019 - 20:35

Bashkëshortja e aktorit të njohur, Gaz Pajës, Ira Seferi është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet që ata të bëhen prindër. Gazeta"Panorama" shkruante se Ira ka qenë shtatzënë në dasmë, prandaj u planifikua gjithçka shpejt.

Përmes disa postimeve në Instagram, Ira ka reaguar teksa ka shkëputur titullin e lajmit ku shkruhej se kjo shtatzëni ishte e paplanifikuar dhe për këtë arsye Gazi ndryshoi tërësisht planet dhe mori vendimin për martesë brenda natës.

Në reagimin e saj ajo ka konfirmuar se është shtatzënë dhe me ironi ka komentuar faktin se kjo gjë erdhi e papritur për ta. 

“Unë nuk di të kem pasur ndonjë shtatzëni të pa planifikuar, po na falni nëse ju kemi prishur agjendën e dasmave. Si mund të jepni lajmin e bukur të pritjes së ëmbël me këtë titull? Tregohuni pak me dashamirësi dhe profesionalizëm!”, ka shkruar Ira.

Ndërsa në lajm thuhet se ajo e ka fshehur barkun në dasmë poshtë fustanit të  bardhë, Ira thotë: “Epo ndodh që në fillimet e shtatzënisë barku nuk duket, apo quhet fshehje kjo? Ma bëj hallall”, duke e pranuar se në dasmën e saj ka qenë në muajt e parë të shtatzënisë dhe prandaj nga fustani nuk është dukur asgjë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja turke, Hazal Kaya e njohur në Shqipëri si "Nihal" është bërë nënë për herë të parë.

Anaid Kaloti ishte pjesë e diskutimit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli edhe për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë

Make-up artisti shqiptar, Mario Dedivanovic ka fituar mbrëmjen e kaluar çmimin "American Influencer Awards 2019", eveniment që u mbajt në

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli sot feston ditëlindjen e tij.

Reperi Kanye West ka performuar së fundmi këngët e albumit të tij më të fundit në një burg në Teksas, ku rreth 200 të dënuar kanë pasur m

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij