Pas luftës me vdekjen, ish i dashuri i qëndron pranë Demi Lovatos

14/08/2018 - 16:50

Këngëtarja Demi Levato luftoi me jetën por ia doli të shpëtonte edhe këtë herë ndërkohë që për momentin është e shtruar në një qendër rehabilitimi ku po merr të gjithë kujdesin e nevojshëm.

Burime për mediat e huaja tregojnë se Demi është duke u rikuperuar shpejtë për një arsye të vetme: ish i dashuri i saj, Wilmer Valderrama është duke i qëndruar gjithë kohës pranë çka po e bën këngëtaren, njeriun më të lumtur në botë.

Demi dhe Wilmer kaluan bashkë 6 vite dhe përgjatë këtyre viteve ylli i Hollywood nuk pati asnjë ndikim nga drogërat sepse siç dhe ajo është shprehur në një intervistë “dashuria për Wilmer ishte ‘drogë’ më vete dhe unë s’kisha nevojë për një tjetër adrenalinë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar.

Pavarësisht suksesit të dy filmave që ka interpretuar, Tom Cruise nuk do të jetë më në seritë televizive kushtuar “Jack Reacher”, ish zyr

Këngëtarja shqiptare me famë botore, Rita Ora, ka rrëmbyer sërish vëmendjen e publikut dhe të mediave, ndërkohë që është në vazhdën e kon

Fansat e dy këngëtarëve u habitën jo pak kur doli lajmi se Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra i kishin dhënë fund fejesës së tyre në një koh

Aktorja dhe modelja, Kim Porter, ndërroi jetë të enjten në moshën 47-vjeçare, pasi tha se po luftonte me gripin që u shndërrua në pneumon

Kim Portner, modelja dhe aktorja që ka qenë partnerja e reperit të famshëm amerikan, Diddy për 13 vite, është gjetur e vdekur në shtëpinë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar projektin e ri muzikor "Velvet Rope" që do jetë pjesë e albumit të saj

Këngëtarja Zaimina Vasjari publikon shpesh foto të të voglës së saj Chloe.

Jennifer Lopez është pa diskutim diva e muzikës botërore, prandaj çdo minutë e performancës së saj kushton mijëra dollarë.

Në një postim në Instagram, moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi, ka bërë të ditur se i ftuari i radhës në “Xing” është president