Pas ndarjes nga bashkëshortja, futbollisti shqiptar martohet për herë të dytë

Postuar: 12/07/2018 - 16:42

Ai është është një nga futbollistët më të njohur shqiptar dhe kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të pjesëmarrjes së tij në Kampionatin Botëror me kombëtaren zvicerane.

Po flasim për futbollistin Valon Berhami i cili sot ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një lajm nga jeta e tij personale. Valoni është martuar me të dashurën zvicerane, me skiatoren Lara Gut, ndërsa ka zbuluar se dasma është bërë një ditë më parë në një ceremoni mes familjarëve dhe miqve më të afërt.

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë tanë përreth nesh … Nuk mund të kisha imagjinuar mënyrën më të mirë për të thënë Po”, shkruan futbollisti shqiptar.

Kjo është martesa e dytë e futbollistit pas martesës 12-vjeçare me Elena Bonzanni, me të cilën ka dy vajza. Ata i dhanë fund lidhjes së tyre në shkurt të këtij viti dhe lajmi i ndarjes u komentua gjatë në media.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".

   Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit.

Këngëtarja e njohur nga Durrësi Zaimina Vasjari, para disa muajsh përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë.

DJ Sardi është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

Një vit pasi u pushua nga puna pranë Agjensisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, këngëtari Klajdi Musabelliu e gjen veten në Itali, pikëris

Këngëtarja Elhaida Dani do të sjellë së shpejti një këngë të re në bashkëpunim me këngëtarin australian, Nathaniel.

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian ka vendosur që të paralajmërojë të gjithë meshkujt që përmendin gruan e tij.

   Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka një njoftim të rëndësishëm për ndjekësit e saj.