Pas ndarjes nga Miley Cyrus, aktori 29-vjeçar thyen heshtjen

12/08/2019 - 16:36

Ndarja e çiftit të njohur të showbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, disa muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes.

Teksa Miley ndodhet me pushime në Itali ku u fotografua duke u puthur me një vajzë, aktori 29-vjeçar i ka kaluar këto ditë të vështira në rezidencën e vëllait të tij, Chris.

Liam e ka thyer heshtjen dhe ka folur për "Daily Mail Australia". Kur është pyetur se çfarë po ndodh me Miley-n, ai ka thënë: "Ju nuk e kuptoni se si është, thjesht nuk dua të flas për atë"

Sipas Daily Mail fotot e Miley-t teksa puthej me Kaitlynn ia kanë thyer zemrën Liamit dhe i kanë ardhur si një “bombë” pasi nuk i priste.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bashkëshortja e aktorit të njohur, Gaz Pajës, Ira Seferi është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet që ata të bëhen prindër.

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë.

Moderatorja Arbana Osmani është shpesh në qendër të vëmendjes së medias pasi së fundmi po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë.

Dueti i Era Istrefit me reperin rus Allj, i cili u publikua dy ditë më parë është pritur shumë mirë nga publiku.

Modeja e njohur, Cara Delevingne është përzgjedhur së fundmi të jetë imazhi i kopertinës së revistës "Marie Claire" për muajin shtator 20

Peter Fonda, aktori dhe regjisori i njohur ndërkombëtar i cili mori famë nga roli në filmin"Easy Rider", ka ndërruar jetë në moshën 79-vj

Halle Berry ka treguar që është në formë të mrekullueshme, duke postuar shpeshherë foto në profilin Instagram ku shfaqet sensuale dhe nxj

Pas ndarjes me këngëtaren Miley Cyrus, duket se familja e aktorit Liam Hemsworth nuk dëshiron që ata të kthehen më bashkë.

Erik Lloshi do t’i japë fund beqarisë. Këngëtari do të martohet pas një lidhjeje 7-vjeçare me partneren e tij serbo-kroate Romina.

Të gjithë fansat dhe ndjekësit e çiftit Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez mbeten pa fjalë kur ky i fundit i dhuroi një makinë luksoze për