Pas ndërhyrjes në zemër, Schwarzenegger rrëfen vështirësitë

Postuar: 13/04/2018 - 19:05

   Muajin e kaluar aktori i famshëm Arnold Schwarzenegger bëri një ndërhyrje në zemër. Ky lajm u bë publik nga zëdhënësi i tij Daniel Ketchell. Ndërhyrja ishte e vështirë, por fatmirësisht rezultoi e suksesshme.

Në një video të postuar në Instagram aktori ka folur rreth shëndetit të tij, si dhe ka falënderuar fansat për shqetësimin dhe mbështetjen e tyre.

Schwarzenegger gjatë rrëfimit tregoi se ende nuk e ka marr veten dhe se i duhet akoma kohë për t`u shëruar. Ai po kalon ende vështirësi me shëndetin e tij, pasi nuk ka kaluar shumë kohë nga operacioni.

“Ju falënderoj të gjithëve për mbështetjen. Dua të dini se ndihem më mirë tani, por ende nuk jam shëruar, më duhet edhe disa kohë që ta them këtë”, është shprehur ai për fansat.

Shpresojmë që aktori ta rimarrë veten shumë shpejt dhe ta shohim në formë si më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Getoar Selimi ose siç njihet ndryshe me pseudonimin Ghetto Geasy po shijon pushimet e tij në Miami, së bashku me bashkëshorten e tij Mari

Ermiona Lekbello është këngëtarja shqiptare, e cila ka vite që jeton dhe zhvillon karrierën e saj në Amerikë dhe Itali.

Moderatorja e programit të mëngjesit në "Top Channel", Ori Nebiaj është e njohur për natyrën e saj spontane në televizion e jo vetëm.

   Ata janë një nga çiftet e dashur të showbizit shqiptar lidhja e të cilëve duket mjaft e konsoliduar.

   Williard Carrol “Will” Smith Jr. lind në Filadelfia 25 shtatorin e vitit 1968, i dyti nga katër fëmijë.

   Jo vetëm Rita Ora e Dua Lipa...  Këta janë disa nga artistët shqiptarë të cilët nuk flasin me njëri-tjetrin.

Regjizorja e njohur Vera Grabocka ka pësuar një aksident.

Këngëtarja Selena Gomez ka marrë një vendim për jetën e saj, i cili nuk është shumë i mirë për ndjekësit.

Beatrix  Ramosaj, këngëtarja e njohur ka shkruar në rrjetin social Facebook për një ngjarje shumë të rëndë te ndodhur në fshatin e saj Ll