Pas planeve për martesë, Jonida Vokshi jep lajmin e bukur

26/05/2019 - 10:24

Rreth një javë më parë aktorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku ka shpalosur shumë të pathëna nga jeta e saj private.

Për herë të parë ajo e bëri publike lidhjen me aktorin dhe producentin nga Kosova, Besnik Krapi dhe deklaroi se shumë shpejt ata do të martohen.

Pas udhëtimeve të njëpasnjëshme nga Tirana në Prishtinë, Besniku nuk ka qenë arsyeja e vetme e saj, po edhe disa punë të tjera.

Jonida ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram se këtë do të jetë moderatorja e festivalit PriFest.

Për të është hera e tretë që të jetë pjesë e kësaj skene, e cila mbahet mes datave 16-22 korrik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas përfundimit të emisionit "Why Not", moderatorja Roza Lati do të sjellë shumë shpejt një emision të ri.

Zyrtarisht dy këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar në datën 7 maj të këtij viti në ishujt Maldive.

Britney Spears pas 30 ditësh në një qendër Wellness, është kthyer e shëndetshme.

Marshall Bruce Mathers Jr., babai biologjik i reperit Eminem është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare në Fort Wayne, Indiana.

Aktori i famshëm turk Kivanc Tatlitug është shtruar në spital pasi u helmua nga ushqimi.

Lidhja e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj është konfirmuar pas publikimit të një video, ku ata ishin në një pis

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk do qëndrojnë në shtete të veçanta pas ndarjes së tyre.

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k