Pas shumë kohësh, Elsa Lila rikthehet më në fund! (FOTO)

18/08/2018 - 15:51

   Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive, por megjithatë mbetet një ndër më të dashurat për publikun shqiptar.

Por nga një foto e postuar së fundi në rrjetet sociale, është zbuluar edhe lidhja e saj me avokati e njohur, Saimir Vishaj.

Për të gjithë ju që nuk e dinit, Vishaj është daja i këngëtares së njohur.

Sot, ai ka publikuar një foto me Lilën ku shihen të përqafuar.

“I lumtur me mbesën,“-shkruan avokati.

Këngëtarja shfaqet në një formë shumë të mirë fizike, me flokët e zgjatur dhe e nxirë nga plazhi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi mori vëmendjen e të gjithë mediave para disa muajve kur një fanse e tij publikoi imazhe me të.

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën këngëtarit të muzikës popullore nga Serbia, Saban Sauliq.

Në kuadër të të gjitha urimeve për pavarësinë e Kosovës,  është bashkangjitur dhe urimi i moderatorit të njohur Sokol Ballës.  Ndryshe ng

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

Një prej reperëve shqiptar me famë në tregun gjerman do të jetë pjesë e turneut të artistes së famshme Nicki Minaj.

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.