Pasi akuzoi partneren për tradhti, aktori publikon mesazhet që i dërgon "Dashuria"

12/02/2019 - 13:57

Pak ditë pasi bëri bujë të madhe me deklaratat kundër të dashurës të cilën e akuzonte për tradhti, aktori Rezart Veleshnja ka publikuar një foto në rrjete sociale për të treguar se marrëdhënia e tij nuk është prishur.

Në një screenshot të telefonit të tij shohim në cover foton e partneres dhe disa mesazhe dërguar nga dikush që aktori Veleshnja e ka regjistruar me emrin “Dashuria”.

Ditën e shtunë, të gjithë mbetën me gojë hapur nga postimet e Rezartit në Instagram, ku akuzonte partneren e tij se e kishte tradhtuar me katër meshkuj të tjerë.

Më pas aktori mohoi gjithçka duke u shprehur se i kishin vjedhur adresën e Instagramit dhe ai nuk ka ditur asgjë, pasi ishte në një udhëtim për 13 orë në Washington.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

"Kylie Cosmetics" bëri një ulje çmimesh për linjën e buzëkuqeve që krijoi me shoqen e saj Jordyn, pasi doli skandali i tradhtisë me Trist

Historia e tyre është më e komentuara e momentit në median shqiptare dhe shtypin rozë! 

Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë.

Aktori amerikan Jussie Smollett është arrestuar në Çikago pasi u akuzua për një kallzim të rremë.

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër për herë të parë mbrëmjen e djeshme.

Një ndër çiftet me të njohura kosovare janë bërë prindër sot për herë të parë

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri.

Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100.  Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e para të Billboard në të një

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë zyrtarisht për shkak të tradhtisë.