Pasi i dërgoi 118 mesazhe, ja si ju përgjigj bashkëshorti Fiori Dardhës!

Postuar: 18/02/2018 - 21:34

   Moderatoret e emisionit investigativ ‘Boom’ ishin të ftuarat e emisionit Thumb.

Fiori Dardha teksa tregoi detaje mbi sherrin me miken e saj Rozana Radi ka folur dhe për raportin e saj me bashkëshortin.

Ajo ka treguar se në mesin e dashurisë së madhe nuk mungojnë dhe grindjet.

Fiori tregoi se si një ditë theu rekord duke i dërguar 118 mesazhe bashkëshortit dhe përgjigjia e tij me siguri do acaronte çdo femër.

“Për aq kohë sa është “bashkësherri” siç e quaj unë jemi një çift i adhurueshëm. Më ka ndodhur një herë i kam dërguar 118 mesazhe. Dhe pas mesazhit të 118 më ka ardhur vetëm një togfjalësh përgjigje: “Po vij.” –ka treguar gazetarja e njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko