Pasuria fut në sherr motrat Kendall dhe Kylie Jenner

09/01/2019 - 15:45

Sipas mediave, motrat e famshme, Kendall dhe Kylie Jenner janë xheloze për njëra tjetrën. Supermodelja Kendall, xhelozon pasurinë e manjates së kozmetikës, e cila vetëm 21 vjeç, ka një pasuri me vlerë 900 milionë dollarë ndërsa 23-vjeçarja ka një pasuri prej 50 milionë dollarësh.

Dhe mediat raportojnë se pabarazia e madhe pasurore mes tyre po "copton" marrëdhënien e dy nga motrat e famshme të klanit Kardashian-Jenner.

"Kendall po çmendet nga pasuria e Kylie, pasi vetë ka një vlerë shumë të vogël në krahasim me të motrën. Ka shumë zili mes tyre. Nuk janë të lumtura kur shohin njëra-tjetrën mirë. Ndërsa Kylie xhelozon sepse Kendall po rritet shumë në botën e modelimit,"-tha një burim. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sfidës më të re të postimeve në rrjetet sociale, nën hashtagun “10 years challenge”, i është bashkuar edhe moderatorja simpatike e progra

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi po kthehet në emrin më të pëlqyer për të performuar në eventet sportive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo është bërë pjesë e sfidës më të re të rrjeteteve sociale, e cila konstaton në publikimin e një

Balerina e njohur Klaudia Pepa publikoi një ditë më parë një foto ku ishte e veshur me një fustan madhështor teksa e mbante në ajër koleg

Këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi është bërë përsëri baba. Sot kanë ardhur në jetë binjakët Elia dhe Erald.

Këngëtarja e njohur nga Barbados, Rihanna, emri i plotë i së cilës është Robyn Rihanna Fenty, ka çuar në gjykatë babain e saj Ronald Fent

Një prej këngëtareve më të njohura në Serbi, Mina Kostiç ka mbajtur të fshehtë identitetin e saj të vërtetë për një kohë të gjatë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë 11 vite bashkë dhe janë ndër çiftet më të dashura showbiz-it.

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në vend që ka ditur gjithmonë të jetë në fokus të mediave, jo vetëm për shkak të angazhimit pro