Pendohet Kelvi Kadilli, ndjesë publike Gerta Hetës, por Gerta...

12/12/2017 - 20:44

 Gjatë ditës së sotme pati një shpërthim në komente mes moderatorit Kelvi Kadilli dhe moderatores Gerta Heta.

Por pas disa komentesh ku Kelvi sulmoi Gertën, ai i ka fshirë ato duke publikuar një foto të Gertës dhe duke i kërkuar asaj ndjesë.

“Ndodh ndonjehere qe nga stresi kemi edhe shperthime mendova te te kerkoj falje publike meqe edhe shperthimin e kisha publik! Sorry... P.s per njerezit. Me ndodh edhe mua te keqkuptohem Peace!,”-përfundon Kelvi .

Por duket se Gerta nuk e ka marrë me sportivitet dhe shkruan: “Coje deri ne fund e thuaj qe nr me duhej per te prezantuar nje projekt te sezonit te ri ne Top. Ti ke keqkuptuar motren dhe fjalet qe i kam thene per ty dhe keqkuptime ndodhin por une e kam shume te veshtire te te fal. Ndoshta koha do e sheroje...,”,- përfundon moderatorja e njohur. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur Fiori Dardha i ka prekur të gjithë ndjekësit e saj përmes një postimi në Instagram teksa ka ndarë me ndjekësit e saj

Teksa vazhdojnë turneun e tyre në Australi, gjatë një fjalimi në Sydney Princi Harry ka dhënë edhe disa indicie për shtatzëninë e Meghan.

Aktorja që luajti rolin e Melania Trump si një striptiste në videon e reperit T.I është shpehur se ka marrë një numër kërcënimesh me vdek

Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë.

Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka treguar së fundmi detaje nga projektet e tij të fundit muzikore.

Programi i fundjavës, “Shiko kush luan”, erdhi edhe këtë të shtunë plot argëtim e surpriza.

Me ardhjen në jetë të Ajkës, Xhensila u shkëput për disa muaj nga muzika, por sot këngëtarja shumë e dashur për publikun i gëzoi të gjith

Në disa raste të veçanta shpesh yjet e njohura sjellin imazhe nga arkiva e tyre.

Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar!