Plazh, lojëra dhe VIP-a, Roza Lati së shpejti me emision veror

27/06/2019 - 13:39

Pas përfundimit të emisionit "Why Not", moderatorja Roza Lati do të sjellë shumë shpejt një emision të ri.

Roza bën me dije se emisioni veror për të cilin ka punuar 2 vjet do të quhet “Buke me vete”, do të jetë një reality show ku do të vizitohen disa nga vendet bregdetare shqiptare.

Në një prononcim për "News31.al", Roza ka treguar se pjesë të emisionit do të jenë dhe personazhet VIP që do të bëhen pjesë të lojërave të ndryshme.

“Është një reality show që do bëhet me kamper, nisja nga Tirana për në jug. Do "peshkohen" Vip-at. Ky projekt do të ketë barbekju, do ketë pushim, diell, det, do ketë dallgë!”, tha moderatorja duke shtuar se emisioni do të transmetohet në Ora News.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.

Aktorja durrsake e ka pranuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar.

Kylie Jenner realizoi një seancë pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram dhe kryesisht, iu përgjigj pyetjeve në lidhje me Stormi-n,

Pak kohë më parë, disa foto të një vajze, e cila ka një ngjashmëri të “frikshme” me Selena Gomez, u bënë virale në internet.

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.