Protagonistja e serialit të famshëm akuzon Weinsteinin për ngacmim seksual

Postuar: 18/10/2017 - 18:42

   Edhe ylli i Game of Thrones, ka akuzuar producentin Harvey Weinstein për ngacmim seksual.

Lena Headey, e cila luan Cersei Lannister në shfaqjen e njohur HBO, ka akuzuar producentin që ai e ka ngacmuar seksualisht.

Regjisori ishte zemëruar në momentin kur ajo u ka rezistuar sulmeve të tij, ka bërë të ditur vet aktorja në një seri postimesh në Twitter.

Aktorja britanike i bashkohet listës së mbi 40 grave që kanë akuzuar producentin e filmave për sjellje të turpshme.
Të martën, Weinstein dha dorëheqje nga bordi i drejtorëve të kompanisë së tij të prodhimit të filmit.

Ai është akuzuar për përdhunim, sulm seksual dhe ngacmim, por ka mohuar akuzat.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur shqiptar Seven Saraçi ka rrëfyer për një takim befasues që ka pasur me zonjën e parë të SHBA-së, Melania Trump, gruan

   Në programin “Dua të të bëj të lumtur” e ftuar surprizë për Bes Kallakun ishte edhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e dashur Xhensila

   Njihet për zërin e saj, këngët, çmimet në festivale, por për jetën private të Anxhela Peristerit nuk dihet thuajse asgjë pasi këngëtar

   Moderatorja Floriana Garo zbulon më shumë nga jeta në Zvicër, ku ka ndërtuar dy biznese të sajat bashkë me partnerin, shkruan RevistaW

Ka vetëm 2 muaj që i ka dhënë fund lidhjes nga ish i dashuri dhe modelja seksi sot u martua me dikë tjetër.

Ajo është një prej këngëtareve më të famshme e më të suksesshme shqiptare por kur vjen puna te çështjet e jetës sentimentale, ajo është t

Aktori i njohur i humorit Gentian Zenelaj, të cilin së fundmi e shohim në emisionin investigativ, "Stop" në Tv Klan, ishte i ftuar në pro

   Dua Lipën do të shkojë sërish në Prishtinë për koncert.

Babai i këngëtarit të njohur ka dhënë lajmin se bashkëshortja e tij është në pritje të ëmbël, pasi u martuan të hënën në Xhamajka.

Kim Kardashian është mjaft altive në rrjetet sociale teksa herë pas here publikon foto tejet provokuese dhe sexy.