"Pse playback o yllo?" Këngëtarja shqiptare thumbon Elvanën për koncertin?

Postuar: 11/02/2018 - 13:50

Në ditëlindjen e saj, më 3 shkurt këngëtarja e njohur Elvana Gjata mbajti në Tiranë koncertin e saj të parë recital.

Mbrëmjen e të shtunës në ekranin e Top Channel, u shfaq koncerti si një mini-dokumentar për karrierën e saj.

Elvana performoi "live" disa nga këngët e saj më të suksesshme. Nëse neve si audiencë e thjeshtë dhe jo profesioniste na u duk një koncert shumë i bukur, një këngëtare e njohur shqiptare mesa duket nuk e ka pëlqyer perfomancën e saj, shkruan class.

Ledina Çelo ka publikuar një foto në Instastory nga koncerti i Elvanës, dhe i shkruan "Pse playback o yllo".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

 Isaac Carew është bërë shumë i njohur që pas lidhjes me këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr