Pushime me fëmijët, Sokol Balla shfaqet si baba shembullor. Mungon ish-bashkëshortja ministre (FOTO)

15/07/2019 - 21:49

Njësoj si Blendi Fevziu, edhe moderatori Sokol Balla ka zgjedhur që këto pushime t’i kalojë me fëmijët e tij. 

Në rrjetet e tij sociale, Balla ka publikuar disa foto me djalin dhe vajzën e tij nga pushimet në Mal të Zi.

Fillimisht Sokoli shihet duke bërë xhiro me motorr uji me djalin Kolin dhe më pas duke u hedhur me parashutë me vajzën, Belen.

Dy fëmijët e moderatorit vijnë nga martesa me ministren e Infrastrukturës, Belinda Ballukun.

Njësoj si Balla, edhe Blendi Fevziu ka vizituar vende të largëta së bashku me vajzën e tij, Mishele. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare, ylli i pop-it, Marie Fredriksson.

Të tjera detaje zbardhen nga vdekja e parakohshme e reperit amerikan, Juice Wrld i cili është ndarë nga jeta të dielën në moshën 21-vjeça

Këngëtarja suedeze, Marie Fredriksson, vokalistja e grupit Roxette, ka humbur jetën në moshën 61-vjeçare pas një lufte të gjatë me sëmund

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi, e cila tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin d

Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert në Tiranë, fitimet e të cilit do t’i dhurojnë për personat e prekur nga tër

Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, ku ka folur edhe njëherë për divorcin e tij nga Nora,

Besa Kokëdhima, ishte artisja e cila hoqi dorë nga pjesëmarrja në festivalin e “Këngës Magjike” me arsyetimin se nuk mundte të këndonte p

“Marriage Story,” saga zemërthyese e Netflix kryeson në nominimet për Golden Globe, me gjatë të tilla, përfshirë, dramën më të mirë, në a

Prej kohësh tashmë, është bërë publike lidhja mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj.