Pushimet e familjes Beckham në Itali (VIDEO)

23/08/2019 - 14:37

David dhe Victoria Beckham u kanë dhuruar fansave disa prej momenteve nga pushimet e tyre në Itali. Ata kanë publikuar në rrjetet sociale disa foto në një jaht, teksa shfaqen të përqafuar dhe të buzëqeshur.

Familja e famshme, duket se po i shijon më së miri pushimet në praninë e njëri- tjetrit. Victoria ka përqafuar bashkëshortin e saj teksa shijonte një gotë verë.  

E veshur me një palë rrobabanjo trup te zeza, pantallona të shkurtra xhins dhe një kapelë, 45-vjeçarja ikonë e modës duket e relaksuar dhe e buzëqeshur.

Sigurisht nuk kishin si të mungonin dhe foto të Beckham me fëmijët.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.

Prezantuesja e emisionit “Love Island”, Caroline Flack ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare.

Aktori i njohur turk, Çagatay Ulusoy prej disa kohësh ka bërë një shkëputje në karrierën e tij.