Realizoi imazhet topless të këngëtares së njohur, fotografi i shokuar: Janë vjedhur

29/05/2019 - 15:41

Këngëtarja Iggy Azalea e përjetoi shumë keq publikimin e fotografive nudo, aq sa hoqi dorë nga rrjetet sociale Instagram dhe Twitter.

Para se të mbyllte llogaritë online, ajo sqaroi se imazhet ishin realizuar për revistën australiane "GQ" dhe nuk kishte miratuar asnjëherë që të bëheshin publike.

Së fundmi ka reaguar edhe fotografi që realizoi fotot topless, Nino Munoz, i cili ka zbuluar të vërtetën e kësaj situate.

Jam tejet i mërzitur dhe i shokuar. Fotografitë e mia janë vjedhur dhe janë publikuar pa lejen time”, tha Munoz duke shtuar se nuk e di si kanë përfunduar në rrjet.

Ndërkohë reperja e zemëruar deklaroi se do të marrë masa ligjore për të gjithë personat që fshihen pas kësaj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital

Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse nuk ka bërë asnjë dedikim në rrjete sociale për ditël

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.