Regjisori i famshëm do të bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare

23/08/2019 - 20:24

Quentin Tarantino është duke u bërë baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare. Lajmin e ka dhënë vetëm Tarantino, së bashku me bashkëshorten Daniella Picks, 35 vjeç, për revistën People, në një intervistë ekskluzive.

Vetëm në më pak se një vit nga dasma e tyre ‘sekrete’ (në nëntor të 2018) të dy janë në pritje për t'u bërë prindër. Çifti është njohur në 2009, ndërsa fejesa e tyre është zyrtarizuar vetëm në 2017.

Tarantino që me filmin ‘Ishte një herë në …Hollywood’, që ka dalë prej pak kohësh në Amerikë ka arritur në kuotën e 9 filmave, ka deklaruar që do të tërhiqet pas filmit të dhjetë, për t’ju përkushtuar jetës private.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.