Renato Mekolli zgjodhi “Top Channel”-in? (FOTO)

Postuar: 20/06/2018 - 14:04

Vijon në mediat shqiptare “merkatoja televizive” për të marrë personazhe të njohur.

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka lajmëruar edhe më parë se së shpejti do të vinte me një program të vetin në lidhje me gatimin ndryshe nga çfarë kemi parë. Por ishte mes dy televizioneve, “Klan” dhe “Top Channel”.

Mesa duket nga postimi i tij ditën e sotme ofertën më të lartë e ka bërë “Top Channel”. Ai ka publikuar një foto jashtë ambienteve të këtij televizioni. Megjithatë ende nuk është konfirmuar gjë nga vetë mastershefi i njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Greta Koçi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Greta Koçi është një figurë e skenës shqiptare, e cila është bërë e njohur në moshë shumë të vogël.

Ditën e djeshme u zbulua se sezoni i ri televiziv që po vjen me ndryshime të mëdha, ka sjellë moderatoren e re në programin "E diela shqi

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy nga modelet më të përfolura shqiptare, të cilët herë pas herë provokojnë me postimet e tyre.

Pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja Jona Spahiu ka publikuar një video me momentet e ardhjes në jetë të djalit të saj.

Dasma e mbrëmshme mes Elita Rudit dhe reperit Gjiko mori gjithë vëmendjen mediatike duke pushtuar portalet dhe revistat rozë që publikuan

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e djeshme.

I ftuari i dytë i Dojnës për këtë sezon të ri në “Pop Culture” është Arian Çani.

Dren Abazi është ndër këngëtarët shqiptarë mjaft të pëlqyer nga vajzat.

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.