Renee Zellweger kthehet tek serialet

20/08/2018 - 17:17

   Aktorja e famshme amerikane Renee Zellweger rikthehet pas 24 vitesh në një seri televizive. Fituesja e çmimit “Oscar” në vitin 2003 ka pranuar të jetë pjesë e një seriali të prodhuar nga “Netflix”.

Herën e fundit që ajo ka marrë pjesë në një eksperiencë të tillë ka qenë në vitin 1994 në filmin “Shake, Rattle and Rock”.

Teksa ajo rikthehet në ekran aktori, producenti dhe modeli I famshëm anglez Tom Hardy, ka vendosur të heqë dorë nga aktrimi pas 17 vitesh karrierë.

Në një intervistë për revistën“Esquire” ai tha pasi mbushi 40 vjeç e kuptoi se ishte i lodhur me profesionin e tij. Tom u shpreh se aktrimi i ka ardhur në majë të hundës dhe se donte të vazhdonte jetën larg ekranit.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi mori vëmendjen e të gjithë mediave para disa muajve kur një fanse e tij publikoi imazhe me të.

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën këngëtarit të muzikës popullore nga Serbia, Saban Sauliq.

Në kuadër të të gjitha urimeve për pavarësinë e Kosovës,  është bashkangjitur dhe urimi i moderatorit të njohur Sokol Ballës.  Ndryshe ng

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

Një prej reperëve shqiptar me famë në tregun gjerman do të jetë pjesë e turneut të artistes së famshme Nicki Minaj.

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.