Reperët shqiptarë mbushin shtëpinë luksoze me femra seksi (FOTO)

Postuar: 14/06/2018 - 10:18

Reperët e njohur, Blunt dhe Real 1, të njohur si 'Shaolin gang' kanë pritur në shtëpinë e tyre të re disa vajza të huaja dhe bukuroshe.

Vajzat shfaqen në disa postime në Instastory duke bërë kërcime seksi dhe duke thënë fjalët që i karakterizojnë artistët si "Shaolin" ose "Sku sku".

Nuk dihet nëse ato janë pranë tyre për të bërë xhirimin e ndonjë klipi të ri muzikor apo janë thjesht mysafire...

Kujtojmë se reperët kanë thënë disa herë që po punojnë shumë për të bërë revolucion në muzikë teksa do të sjellin çdo muaj nga një klip muzikor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.