Reperi i njohur zuri vendin e Seldit? Reagon për herë të parë Mimoza Shkodra

16/11/2018 - 15:58

Fansat e dy këngëtarëve u habitën jo pak kur doli lajmi se Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra i kishin dhënë fund fejesës së tyre në një kohë kur mendohej çifti ishte në prag të dasmës.

Ndarja u konfirmua më 17 shtator, kur në natën e parë të spektaklit “Dance With Me”, Seldi pranoi se nuk ishte më i fejuar me Mimozën, me fjalët:“Ndarja paska qenë e shkruar”!

Pak ditë më parë u njoftua se Mimoza po përgatit një projekt të madh dhe u dyshua se këtë e zbuloi reperi i njohur Gold Ag. Dje u përfol se ky i fundit do të zëvendësojë Seldin, në këngën e re që thuhej se do të publikohej me këngëtaren. Por ndërsa u përfol se mes tyre mund të kishte diçka më shumë sesa thjesht bashkëpunim profesional, këngëtarja vendosi sot që të reagojë publikisht.

“Një info për ju fansat dhe miqtë e mi, nuk do të kem për momentin bashkëpunim me askënd, me vonë patjetër që do të ketë… Së shpejti do të dalin projekte të miat vetëm, për juve. Kjo është vetëm një foto e bërë gjatë xhirimeve festive, por pse jo në të ardhmen nuk i dihet sigurisht që me shumë kolegë do të kem bashkëpunime”, shkruan Mimoza, duke hedhur poshtë në këtë mënyrë zërat.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.