Reperin ndërkombëtar e thërret origjina, kërkon nuse shqiptare

12/02/2019 - 10:33

Reperi i famshëm afrikano-shqiptar CliqMe është bërë i njohur për publikun shqiptar prej bashkëpunimit të tij me artistin Capital T, të titulluar "Across the World".

Ai ishte i ftuar në emisionin "N'Kosovë show" ku tregoi se nuk e di si është një dasmë shqiptare, po do ishte mjaft i interesuar ta mësonte.

Në një moment, ai kërceu vallen e Rugovës dhe foli për femrat shqiptare. CliqMe nuk e mohoi faktin se është në kërkim të një vajze shqiptare pasi ka dëgjuar fjalë të mira dhe ka nisur mësimet e para të gjuhës shqipe.

CliqMe doli jashtë rrymës së tij dhe u përpoq të këndonte hitin "Xhamadani Vija Vija".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.