Revista ‘People’ zbulon kush është femra më e bukur për 2019-ën

24/04/2019 - 18:06

Sipas, revistës “People”, gruaja më e bukur në botë për 2019-ën është aktorja Jennifer Garner! Revista e konsideroi atë si mbretëreshën e bukurisë, ndonëse vetë aktorja pranoi se nuk e shihte veten gjithmonë si atraktive.

Jennifer Garner është 47 vjeçe dhe zyrtarisht nga sot është gruaja më e bukur në botë. Në vend që të jepë sekretet anti-plakje, aktorja e njohur shpjegon pse ajo nuk e lejon faktin që dikush t’i diktojë vetëvlerësimin personal. “Sepse respekti për veten vjen mbi gjithçka”, u shpreh ajo për prestigjiozen amerikane.

 

Jennifer përtej profilit si mbretëreshë e bukurisë, ka një tjetër rol të rëndësishëm atë si nënë. 47-vjeçarja ka tre fëmijë me ish-bashkëshortin Ben Affleck, Violet 13-vjeçe, Seraphina 10-vjeçe dhe Samuel 7 vjeç.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo këngë e tij kthehet në hit por reperi i njohur shqiptar Capital T ka menduar të heqë dorë nga muzika.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora aktualisht ka nisur turneun për albumin e saj më të fundit "Phoenix", dhe mbrëmjen e kalu

Çifti i njohur i këngëtarëve, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë kurorëzuar në fshehtësi lidhjen e tyre në martesë pas 12 vitesh së bas

Rreth një javë më parë aktorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku ka shpalosur shumë të pathëna nga

Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te Hotel Rogner, shumë pranë protestës, martoh

“2 gisht mjaltë”, filmi me produksion të Ermal Mamaqit ka qenë një sukses në Shqipëri.

Këtë vit, shumë vajza të njohura shqiptare patën fatin që të parakalonin në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Sezoni i parë i ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka qenë i mbushur me histori prekëse dhe emocionuese në të njëjtën kohë, duke ‘gozhduar’ publik

Akuzat për mashtrimin e çiftit zvicerian që e kanë vënë në qendër të vëmendjes reperen Loredana Zefi prej disa ditësh, bënë që ajo të anu

Rihanna ka jetuar në Londër për një vit, në mënyrë të fshehtë.