Rezarta Shkurta nuk iu beson syve nga ajo që i ndodhi

21/09/2019 - 12:16

Prej kohësh këngëtarja Rezarta Shkurta i mungon muzikës pasi i është dedikuar plotësisht biznesit të saj.

Por për të gjithë ata që i ka marrë malli për Rezartën, ajo rikthehet në ekran të mërkurën për të treguar më shumë mbi jetën e saj në emisionin "Soiree" në Top Channel.

Këngëtarja publikoi dje një video promo nga emisioni ku shfaqej në super formë me një fustan të bardhë me të çarë anash, video të cilën e ka pëlqyer stilistja Elisabetta Franchi, gjë që e ka habitur Rezartën.

"Më bëjnë sytë apo Elisabetta Franchi sapo më bëri like", shkruan ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.