Rezarta Shkurta shtatzënë? Këngëtarja tregon të vërtetën

08/11/2018 - 13:36

Disa kilogramë më shumë, bënë që në media të qarkullojë lajmi se këngëtarja Rezarta Shkurta është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Shkak për këtë ishte bërë një video ku ajo dukej së bashku me bashkëshortin dhe Herën teksa rregullonin shtëpinë për festat e fundvitit.

Mirëpo në një postim në InstaStory, Rezarta e ka konsideruar lajm të rremë ndërsa shkruan:

“Nuk guxon njeriu të vër bark, se e bëjnë shtatzënë! Nuk do i kisha dhënë rëndësi këtyre lajmeve por duke marrë shkas që po më urojnë shumë miq ju them: Nuk jam shtatzënë, dhe nuk kam ndërmend të jem…. THJESHT JAM SHËNDOSHUR”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka treguar për të gjithë se çfarë pune bëhet për të realizuar fotografinë ideale.

Sapo u ngjit në skenën e “Në kuthin e Piter Pan”, në Tv Klan, zonja Majlinda Bregu iu përgjigj pyetjeve të Eno Bimblit.

Fëmijët e “Në Kurthin e Piter Pan” donin të dinin me ngulm për marrëdhënien mes Gentian Zelenajt dhe bashkëshortes e tij.

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, nga ku tregoi detaje rreth jetës private, Zaimina Vasjari u shpreh se vajza ka mbushur jetën e

Një ditë më parë moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ndau në profilin e saj në “Instagram” një fotografi nga e diela e saj.

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi është kthyer në një nga reperët më të suksesshëm të momentit me hitet e tij që dëgjohen kudo

Modelja me origjinë kroate, Nina Moric "i ka vënë flakën" Instagramit me postimin e saj të fundit, ku shfaqet tërësisht nudo.

Karriera e saj muzikore ka nisur para 2 dekadash. Në 15 vitet e fundit, Gjyste Vulaj nuk ka humbur asnjë sezon veror pa koncerte.

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Pa dashuri”, në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Pavarëssisht kritikave të shumta për festën e parë të "Baby-shower-it" në muajin shkurt, Meghan Markle po përgatitet për një tjetër festë