Rihanna është shtatzënë me miliarderin dhe po përdor këtë truk për ta fshehur

18/09/2019 - 16:48

Prej disa ditësh po përflitet se Rihanna është në pritje të ëmbël dhe ajo e i dashuri i saj miliarderi, Hassan Jameel do bëhen prindër për herë të parë.

Shkak për këto thashetheme janë bërë disa veprime të këngëtares. Ajo u shfaq me një fustan të zi dhe barkun e fryrë në shfaqjen "Essence Diamond Ball" dhe madje gjatë një interviste deklaroi:

"Unë jam një grua së cilës i dha jetë një grua, së cilës i ka dhënë jetë një grua dhe unë do i jap jetë një vajze", dhe tani fansat janë të sigurt se Rihanna është shtatzënë pasi ajo po përdor një truk për të mbuluar barkun.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram këngëtarja mban një çantë para që të mos e tregojë barkun, truk të cilin vajzat e showbizit e përdorin shpesh kur duan të fshehin lajmin e bukur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tashmë u kthyen në traditë intervistat e prestigjiozes ‘Vogue’ me personazhe të njohur, për të zbuluar mënyrat si po e kalojnë karantinën

Mediat amerikane thonë së fundmi se Meghan Markle ankohet se kunata e saj në pallatin mbretëror britanik Kate Middleton, mjafton të kërca

Një vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.

Zbulohet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight, Gregory Tyree Boyce dhe të dashurës së tij, që u gjetën të vdekur në një banesë në Las

Reperi i njohur Noizy ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në programin “Në kurthin e Piter Pan”, ku foli për fëmijërinë e tij dhe momentin k

Këngëtarja e famshme, Dafina Zeqiri dhe kolegu i saj DJ Geek nisën pak kohë më parë një lidhje dashurie.

Karantina dhe kriza ekonomike ka prekur edhe Al Bano-n, që nuk mund t’u kthehet koncerteve live, dhe si shumë sipërmarrës është i shqetës

Moderatorja Arbana Osmani është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj të shumtë, detaje nga jeta e saj

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja, i ftuar në emisionin ‘E Diell’ tregoi më shumë detaje rreth jetës private po ashtu dhe asaj profesion