Rihanna flet për herë të parë për lidhjen me biznesmenin miliarder

11/06/2019 - 13:31

Këngëtarja e famshme, Rihanna ka folur për herë të parë për lidhjen e saj të dashurisë me miliarderin Hassan Jammel.

Gjatë një interviste me Sarah Paulson, kjo e fundit e pyeti se me kë ishte e lidhur momentalisht këngëtarja, e cila i tha: “Kërko në Google”.

Ndërsa pyetjes nëse ishte e dashuruar, Riri iu përgjigj: “Sigurisht që jam”. "A do të martohesh?" Rihanna u shpreh se: “Vetëm Zoti e di këtë. Ne bëjmë plane dhe Zoti qesh, apo jo?”

Kurse kur u pyet nëse dëshironte të ishte nënë, 31-vjeçarja tha se kjo është gjëja që dëshiron më shumë se çdo gjë në jetë.

Rihanna është e lidhur me miliarderin Hassan prej dy vitesh dhe duhet thënë se e ka mbajtur shumë private marrëdhënien e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër

Pas tërmetit tragjik që goditi vendin tonë më 26 nëntor, këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha fluturoi drejt Shqipërisë për të takuar

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan m

Ai ishte një ndër personazhet e njohur të ekranit i cili u angazhua maksimalisht për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në qytetin e Dur

Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la 51 persona të vdekur dhe qindra të tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artis

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka mbërritur në fshatin Bubq, ku po sheh nga afër familjet e prekura nga tërmeti i

Ermal Meta, këngëtari me origjinë shqiptare i cili jeton në Itali ku është mjaft i famshëm është sensibilizuar me situatën e vështirë në