Rita Ora e tepron me foton e fundit

14/05/2019 - 09:30

Rita Ora është pa dyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun në mbarë botën dhe sidomos për shqiptarët.

Për të tërhequr vëmendjen këngëtarja e lindur në Kosovë provokon shpesh me fotot ekstravagante të postuara në rrjetet sociale, por duket se këtë radhë e ka tepruar disi.

Në postimin e fundit në Instastory, këngëtarja shihet e veshur vetëm me robdeshambër të bardhë të cilin e ka mbajtur të hapur për të treguar linjat e saj, por pjesën intime ajo e ka mbuluar me një emoji “yll”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është bërë fiks një muaj që kur doli lajmi se Jonida Maliqi po përjeton një histori dashurie me aktorin Romeo Veshaj!

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana do të bëhen sërish prindër.

Nuk është hera e parë që përflitet se moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca është shtatzënë por mjaftoi një foto e Marinës dhe Getit në n

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi po arrin sukses në industrinë ndërkombëtare muzikore.

Mbrëmjen e të hënës janë shpallur fituesit e MTV Movie & TV Awards dhe triumfues ishin "Avengers: Endgame" dhe "Game Of Thrones".

Mesa duket, Irina Shayk bëri një pushim nga turneu i modës dhe pasarelave dhe u rikthye në New York.

Ikona e muzikës metal është diagnostikuar me kancer dhe ka nisur trajnimin e sëmundjes.

Në një intervistë për zviceranen "20 minuten", reperi shqiptar Ledri Vula ka folur për herë të parë rreth skandalit të koleges së tij Lor

Është përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë.

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra