Rita Ora i heq të gjitha sërish (FOTO)

10/10/2018 - 20:54

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, kohëve të fundit ka rrëmbyer fuqishëm vëmendjen e mediave.

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj të zjarrta, ku shumë shpesh shfaqet edhe komplet nudo.

E tillë është edhe në videon e fundit të ndarë me ndjekësit, ku pozon tërësisht e zhveshur e që mbulon me duar vetëm pjesët intime të trupit.

“Let u love me, linku në biografi”,- shkruan ajo dhe fton të gjithë fansat të shikojnë projektin e ri muzikor të saj.

Një imazh i nxehtë si ky i Ritës nuk ka dyshim, që ka marrë pëlqime dhe komente të shumta, përfshirë edhe kritikat.

Para një jave Rita doli krejtësisht nudo për revistën “CLASH”, format trupore të së cilës ju lënë ‘pa fjalë’.

Kujtojmë që mbrëmë ajo ishte prezente në ‘American Music Awards 2018’ por nuk ishte e nominuar në asnjë kategori.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi mori vëmendjen e të gjithë mediave para disa muajve kur një fanse e tij publikoi imazhe me të.

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën këngëtarit të muzikës popullore nga Serbia, Saban Sauliq.

Në kuadër të të gjitha urimeve për pavarësinë e Kosovës,  është bashkangjitur dhe urimi i moderatorit të njohur Sokol Ballës.  Ndryshe ng

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

Një prej reperëve shqiptar me famë në tregun gjerman do të jetë pjesë e turneut të artistes së famshme Nicki Minaj.

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.