Rita Ora, Kim Kardashian e Kylie Jenner i bashkohen trendit të ri në Instagram

11/10/2019 - 20:01

Instagrami ka pasur herë pas here trende që janë bërë virale fillimisht mes përdoruesve, e më pas mes VIP-ave.

Trendi më i fundit është një pozë që po përdoret nga të gjitha influencueset e Instagramit, që nga Kylie Jener, Kourtney Kardashian, Nicki Minaj, Rita Ora, etj.

Poza që quhet shumë seksi për momentin, është që personi në foto e mban vështrimin diku në distancë ndërkohë që me duart prek gjinjtë e vet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gianna Floyd, vajza e George Floyd, 46-vjeçari afrikano-amerikan i vrarë nga një polic i bardhë në Minneapolis javën e kaluar, është vetë

Lufta dhe përpjekjet për t’u bërë VIP (Very Important Person – Person shumë i rëndësishëm) janë bërë karakteristikë dalluese e epokës që

E ftuar në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News ishte e ftuar gazetarja Genta Hodo, e cila verën e kaluar pati konflikt me reperin Seven Sar

Karantina nuk paska ndikuar aspak mirë në marrëdhënien e Kim dhe Kanye West.

Janë bërë prindër për herë të parë. Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër të një djali. 

Së fundmi pjesë e protestave në SHBA për vdekjen e George Floyd ka qenë edhe reperi i famshëm botëror Tayga. 

Tashmë u kthyen në traditë intervistat e prestigjiozes ‘Vogue’ me personazhe të njohur, për të zbuluar mënyrat si po e kalojnë karantinën

Mediat amerikane thonë së fundmi se Meghan Markle ankohet se kunata e saj në pallatin mbretëror britanik Kate Middleton, mjafton të kërca

Një vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.