Rita Ora publikon videoklipin me skena të nxehta

21/09/2018 - 20:56

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".

Në videon më të re, Rita shfaqet shumë sensuale dhe me skena provokuese derisa po vallëzon shumë afër një mashkulli gjatë gjithë kohës.

Këngëtarja duket shumë seksi ndërsa skenat e videoklipit zhvillohen në një 'party' dhe i shkon shumë tekstit të këngës.

Kënga është publikohet në mesnatë dhe po pëlqehet shumë nga fansat.

Më 23 nëntor të këtij viti Rita publikon albumin e saj të dytë, ndërsa kjo këngë është paralajmëruese e albumit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Janë të rralla rastet kur nënë e bijë janë bashkë në ekran, por edhe kur janë veç njëra-tjetrës nuk shpëtojnë kurrë nga pyetjet për rapor

Teksa protesta e studentëve shënon sot ditën e 12-të, reperi i njohur Noizy sheh si zgjidhje të situatës dialogun mes studentëve dhe krye

Elvana Gjata duket se rikthimin e saj do ta bëjë me koncerte. Pas një heshtjeje të gjatë, ajo, mesa duket, ka dhënë shenja jete.

Këngëtarja nga Kosova, Arta Memedi ka treguar publikisht se nuk e pëlqen reperen Tayna, të cilën e thumbon vazhdimisht në intervista dhe

Para 7 vitesh, gazetarja dhe moderatorja shqiptare Eni Vasili u përfol se ishte e fejuar me konsullin e Rumanisë.

Rita Ora është një këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

David dhe Victoria Beckham janë një prej çifteve me marrëdhënien më jetëgjatë në showbiz, por prej disa kohësh po flitet për një krizë me

Cila femër do të refuzonte një përqafim nga aktori i famshëm Brad Pitt?

Fluturimi i reperit Lil Pump në Los Anxheles u ndërpre sepse agjentët e TSA-së gjetën drogë në valixhet e tij.

Këngëtarja Rezarta Shkurta prej kohësh është larguar nga muzika dhe më shumë se për ndonjë projekt muzikor është vënë në qendër të vëmend