Rita Ora shfaqet si një sirenë seksi (FOTO)

Postuar: 20/03/2018 - 17:48

   Këngëtarja Rita Ora është paraqitur tepër seksi në një foto të fundit që e ka postuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja kosovare, po vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më të përfolura nëpër mediat botërore dhe britanike.

Kjo foto si zakonisht është komentuar shumë në Instagram, aty ku e ka postuar Rita.

Është e vërtetë që Rita për momentin është në një formë super të mirë dhe këtë e tregon fotoja në bikini, ndërsa ka pozuar mbi një shkëmb në Kaliforni.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton

   Albërie Hadërgjonaj njihet si një ndër këngëtaret shqiptare më pa komplekse.

   Rita Ora ka përshëndetur fansat me foto topless nga dhoma e hotelit.