Rita Ora uron shqiptarët, por bën një gabim! (VIDEO)

29/11/2018 - 10:08

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora nuk ka harruar të urojë shqiptarët për 106-vjetorin e Pavarësisë.

Por ajo ka zgjedhur të bëjë urime duke sjellë në kujtim kohën kur performoi për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në fillim të këtij viti.

Në një postim në "Instagram", ajo tregon momente nga performanca më 17 shkurt në sheshin e Prishtinës.

"Urime 28 Nëntori. Ju dua shumë. Koncerti që bëra falas për shtetin tim ishte një moment që nuk do ta harroj kurrë. Ju falënderoj të gjithëve që erdhët dhe ishit legjenda", shkruan Rita.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e ty

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është mjaft e ndjekur në rrjete sociale dhe padyshim, postimet e saj janë mjaft të komentuara.

Pak ditë më parë, Tayna solli projektin me të fundit të titulluar "Sicko", i cili ndryshe nga këngët e tjera të reperes nuk është një dis

Startoi mbrëmjen e djeshme në ekranin e një prej televizioneve, talent show më i ri, ndër më të veçantët organizuar këto kohë në ekranet

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital