Rita pozon duke mbuluar gjoksin (FOTO)

Postuar: 20/11/2017 - 20:37

   Ekspozimi i formave trupore nuk është risi për Rita Orën. Këngëtarja shqiptare me famë botërore shpesh tërheq vëmendjen me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale.

Nuk kanë munguar edhe rastet kur ajo ka pozuar e zhveshur për revista mjaft të popullarizuara. Kësaj radhe, 26-vjeçarja është shfaqur e zhveshur në pjesën e sipërme në imazhet bardhezi.

Megjithatë, ajo është kujdesur që të mos i ekspozohet gjoksi, duke e mbuluar me duar. Në përshkrim, Rita ka treguar se ka pasur probleme me gjumin pas udhëtimit me aeroplan drejt Australisë.

Në javët e fundit, Rita ka qenë mjaft e angazhuar. Ajo shkëlqeu duke e drejtuar ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV EMA. Pastaj ishte pjesëmarrëse në evenimente të tjera duke vazhduar të jetë në qendër të vëmendjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.