Robert Berisha: Vajza ime do të jetë e dashura e një reperi

Postuar: 17/07/2017 - 10:27

Robert Berisha ka qenë i ftuari i radhës këtë javë në emisionin “Thumb” të dy gazetareve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu. Ai është vënë përballë pyetjeve “thumbuese” të dy vajzave,  një prej të cilave ka qenë lidhur me Renee-n: Si do të reagonte ai nëse një ditë vajza e tij do ta prezantonte me të dashurin? Baballarët zakonisht janë shumë të ndjeshëm në të tilla tema dhe as Roberti nuk mund të bënte përjashtim. Megjithatë, ai nuk i është shmangur pyetjes.

“Shpresoj shumë që Renee të më prezantojë me frajerin kur të jetë 18 vjeç. Ishallah ka fatin e mirë! Ndoshta të ketë të dashur një reper. Pse jo, s’kam gjë me artistët. Më mirë artist se mjek apo pilot. Ajo edhe vetë është shumë e talentuar”, është shprehur Roberti.

Duket se ndryshe nga kolegët e tjerë, Roberti dëshiron që Renee të ketë të dashur një reper apo një artist. /Blitz.al/

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Joleza Koka, e njohur për disa deklarata të veçanta, duket sikur është martuar në fshehtësi të plotë gjatë kësaj vere.

   Florjan Binaj është një nga aktorët e preferuar të publikut i cili famën e mori nga spektakli i humorit "Portokalli" me rolet si polic

   Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar setin më të fundit fotografik me vogëlushen e saj Hera.

Noziy është një ndër reperët më të pëlqyer dhe të kërkuar, nëpër koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Sia publikoi ditën e djeshme klipin zyrtar të këngës më të re “Rainbow”, e cila do të jetë kolona zanore e filmit të animuar “My Little P

Dafina Zeqiri gjithmonë është diferencuar nga kolegët e saj, për stilin e veçantë që sjell në tregun muzikor.

Burime pranë Televizonit Publik bëjnë me dije për “Who” se emisioni “Pasditja ime” në RTSH, do të rikthehet së shpejti në sezonin e ri.

Një moment i veçantë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në emisionin “Procesi Sportiv” ku ka qenë i ftuar edhe sulmuesi i Partizanit, Edgar Ça

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, më në fund më duket se e ka gjetur sozinë e saj. Madje, edhe ajo është e famshme.

   Një nga reperët më të njohur në Shqipëri ka pësuar aksident automobilistik.