Roza Lati fton në emision ish-parteneren e Stines, ka një mesazh për këngëtarin

07/02/2019 - 13:25

Pak kohë më parë kantautori i njohur Stine, i habiti jo pak të gjithë teksa deklaronte publikisht se i dha fund lidhjes së tij disa vjeçare me Gracielën, nënën e vajzës së tij. Por mesa duket për këtë marrëdhënie do vijojë të flitet.

Moderatorja Roza Lati, e cila dikur ka qenë në një lidhje me Stinen, ka ftuar në emisionin e saj “Why not” pikërisht ish-partneren e këngëtarit. Roza ka publikuar një foto në Instagram duke etiketuar edhe vetë këngëtarin në këtë foto. të cilit i drejtohet: "Stine shiko me ke jam!!!"

Me këtë foto ajo i ka dhënë gjithashtu fund dyshimeve se Graciela ka qenë xheloze në kohën kur Stine dhe Roza ishin partnerë kërcimi në “Dance With Me”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu