Rudina Dembacaj ndahet nga bashkëshorti, shkak tradhtia me ish-deputetin?

21/09/2019 - 13:38

Ditën e sotme ka qarkulluar në media lajmi se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3-vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, shkak është bërë tradhtia e aktores së humorit, për të cilën thuhet se ka nisur një histori të re dashurie në jetën e saj me një ish-deputet.

Nëse do të shikoni postimet e Rudinës në rrjetet sociale, bie në sy se prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin dhe dedikimet e vetme janë për të bijën.

Ndërsa pushimet e verës aktorja i kaloi në shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ku Aleks nuk duket gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme.

Rudina dhe Aleks u martuan në qershor të vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për "qerosin" e saj, tashmë aktorja i ka dhënë fund kësaj historie pasi në ndryshim më parë ajo nuk mban më as unazën në gishtin e martesës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shkëlqimit të saj absolut në edicionin e 26-të të Screen Actors Guild Awards dhe shpresës që “u injektoi” fansave të saj për një rikt

Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e filmit ‘I Love Trop

Aktorja turke Hazal Kaya, e njohur në Shqipëri me rolin e Nihalit në serialin "Dashuri e ndaluar", në muajin nëntor të vitit të kaluar so

I ftuar sot në emisionin “Wake Up” në Top Channel, moderatori dhe producenti Ermal Mamaqi ka zbuluar shifrën e kostos së filmit të tij "I

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz

Ish-gruaja e bossit rus të Chelsea-s, Roman Abramovich, Dasha Zhukova është martuar me bilionerin grek, Stavros Niarchos.